Duben 2012

Sunday chill out

30. dubna 2012 v 6:39 | Lilly
Tak jak jste si užily ten krásně letní víkend slečny? :-) Moje nadšení z počasí pořád nekončí.. A to ho máme před sebou ještě aspoň čtyři měsíce!


A co jsem dělala já?

Such a beautiful day

29. dubna 2012 v 7:08 | Lilly
Tohle počasí prostě miluju! Sluníčko, teplo, dlouho světlo... to je naprostá dokonalost!


Ale včera ještě jedna dávka vzdělávání...

Počasí - tři srdíčka

28. dubna 2012 v 12:37 | Lilly
Tak mám pocit, že jsme skočili rovnou do léta..:-) Včera jsem chodila po Brně v sukni a v tílku a bylo mi vedro.. těžko věřit, že ještě před týdnem jsem v Belgii klepala kosu v zimním kabátě :-) Oproti očekávání vám dnes ze školy píšu - našla jsem si místo až v zadní řadě, kde mi přes rameno nikdo nekouká. Řeknu vám, mám díky tomuhle počasí náladu lepší asi o 1000%. Každý rok mám silnější pocit, že další zimu už prostě nedám. Nemohlo by být jen jaro a léto? Prosím? Ve dny jako tyto fakt miluju život :-) Všechno je hned veselejší…


Školní víkend

27. dubna 2012 v 7:32 | Lilly
Dnes to vypadá na tak pěkné počasí, jako už dlouho nebylo. Co to znamená? No samozřejmě.. užiju si ho ve vlaku a pak až do večera ve škole :-D Zítra podobně. Dálkové studium si umí opravdu vybrat ten nejlepší víkend.
Kromě toho, že budu na sluníčko hledět jen zpoza okna, to znamená, že vám asi zítra ráno nenapíšu, jelikož si zrovna nepřeju, aby můj blog viděli všichni spolužáci v řadách za mnou. Snad po návratu. Většinou v sobotu po Brně spím u D., ale ten má mít tentokrát jakousi třídní alko-akci, takže budu možná doma :-)


Ale dnes vás ještě neochudím o pravidelnou dávku svého života :-)

O mém jídle

26. dubna 2012 v 10:51 | Lilly
Vzhledem k tomu, že vyprávění o Belgii skončilo, chce to nové téma :-) O cvičení už řeč byla, tak bych vám dneska mohla napsat něco o tom, jak jím.
Ani jako dítě jsem nemilovala fast foody, smažené cokoliv, chipsy, salámy, majonézovém saláty a podobné hrůzy. Kam sahá moje paměť, zbožňovala jsem mamčiny mísy zeleninového salátu, v restauraci jsem si místo smažáku s hranolkama dávala kuřecí plátek s rýží a do mekáče jsem chodila jedině občas na Chicken Roll. Už na základce jsem si na svačinu nosila zelená jablka a celozrnný chleba s lučinou, snídala jsem musli (pravda, čokoládové zapékané), milovala jsem cottage, a z tučného masa se mi chtělo zvracet.


Milovala jsem ale sladkosti všeho druhu, a těmi jsem se cpala vskutku přes míru.

I hate my work

25. dubna 2012 v 7:22 | Lilly
Tak jsem se zase vzbudila o půl 6. Se zataženými žaluziemi a tichem. Ach jo... :-D
Ale co bylo včera.. Tento rok nemám ráda úterky. A taky čtvrtky. Jsou to totiž moje pracovní dny. Od září doučuju angličtinu, nějací lidé už mi odpadly, a zůstaly právě tyto dva dny. Nenáviděné úterky a čtvrtky :-D Angličtinu miluju, to jo, čtu anglicky, dívám se na filmy anglicky, ráda mluvím anglicky i se ji ráda pořád dál učím, ale o to víc mě štve, jak ji ti lidi przní. A zkrátka bych už potřebovala změnu.. zkoušela jsem poslat životopis do toho našeho ostravského Starbucksu, ale bohužel, zájemců bylo moc. Tak snad v Praze a už brzo (cokoliv jiného).


Finally spinning

24. dubna 2012 v 7:35 | Lilly
Dnes jsem se vzbudila až o půl 7! Úspěch! :-D
Asi jsem byla dost unavená po včerejším dnu.. jen dobře.
Musím říct, že po Belgii se tady cítím jako bych přijela do tropů. Včera jsem chodila po městě jen v jedné vrstvě, toť pocit k nezaplacení :-)
V poledne jsem byla objednaná ke kadeřníkovi - konečně! Před Belgií mě nestihl vzít a teď už byly moje vlasy v opravdu havarijním stavu. Kdysi jsem byla blonďatá sama od sebe, dnes tomu bohužel musím pomáhat.. Oběd doma jsem nestíhala, tak jsem vyjela dřív a stavila jsem se do Karoliny na roastbeefovou bagetu z Bageterie Boulevard, kde pan prodavač nikoho neměl, nespěchal a celou dobu se na mě hrozně usmíval :-) a pak na sedmé kafe zdarma do Starbucks, kde si se mnou prozměnu povídala paní baristika. Je tak super, když jsou lidi na sebe milí! A vždyť to nic nestojí..


I need to sleep

23. dubna 2012 v 7:14 | Lilly
Potřebuju se vyspat! A nejde to. Můj věčný problém.

Od té doby, co je ráno brzo světlo, se budím v příšerné hodiny jako včera ve tři čtvrtě na 6 nebo dneska dokonce už o půl. Zatahování žaluzií moc nepomáhá. Blbé tělo asi nějak vytuší, že už je světlo, a stejně se vzbudí :-D A pak se mi chce odpoledne spát a celý den jen chodím a hledám, co bych sežrala... Takže včera, jak jsem říkala, jsem v 6 odešla od D., prošla se spící Porubou domů a když rodiče vstávali, už jsem psala potřetí ten blbý článek, co se mi dvakrát smazal. Napotřetí vydržel!


Aktivní sobota

22. dubna 2012 v 7:59 | Lilly
Článek jsem dvakrát uveřejnila a dvakrát se mi po uveřejnění smazal celý text. Super. Takže jen fotky.

EDIT:
Okej, pokus o článek číslo 3. Jestli se mi smaže i tentokrát, asi budu zlá.

Hezkou neděli vám přeju!
Pokud ovšem k nedělím nemáte tak negativní vztah jako já :-D

Včera jsem byla převelice aktivní králíček. Vzbudila jsem se sama od sebe něco před sedmou, a ještě než jsem s mamkou vyrazila na nákup, stihla jsem uklidit zbytek věcí z Belgie, umýt si vlasy, upravit fotky, nahrát je na facebook a napsat článek na blog. Pak jsme vyrazily do Tesca, kde jsme nekoupily ani jednu nezdravou věc, no fakt! Zato hromadu zeleniny a další dobré věci.. Díky chřestu jsme se sice zasekly na pokladně asi na 10 minut, což lidi na náma moc nepotěšilo, ale vytrvaly jsme, máme ho a dnes bude chřestová večeře :-)


Raindrops keep falling on my head

15. dubna 2012 v 20:08 | Lilly
Toto počasí mě opravdu deprimuje. Společně s nedělí je to vskutku vražedná kombinace. Jaro! Léto! Sluníčko! Teplo! A trochu života prosím...

Starbucks s kamarádkou byl fajn. Čajovna s drahouškem se nekonala, jelikož se ukázalo, že na něho něco leze, a tak by ho vodní dýmka asi dorazila. Na kamarádku se vykašlal kamarád a tak jsme nakonec skončily v čajovně spolu :-)

Stejně jsem včera ale byla nějaká chcíplá, taky nevyspaná a unavená. A jak jsem říkala, že mě ze cvičení podivně nic nebolí.. už bolí :-D