Květen 2012

Getting better

24. května 2012 v 8:22 | Lilly
Dobré ráno pravděpodobně naposledy před Římem :-) Možná se ještě ozvu zítra, ale to už záleží na tom, jak moc budu stíhat. Kdyby ne, ve středu jsem tady i s fotkami a vyprávěním :-) Zatím si užívám D. bez vyprávění o hormonech a chemických prvcích a málo volného času - málo nudy.


Včerejšek se mi už taky mnohem víc povedl. Nebylo to ukázkové, ale bylo to dobré a to je dobrá cesta k ukázkovému :-)

Bad day, bad me

23. května 2012 v 8:38 | Lilly
D. odmaturoval na samé jedničky a plný počet bodů :-) Dle očekávání... :-) Ještě teda nejsou výsledky slohovek, ale snad mu to moc nezkazí. Ústní každopádně paráda. Já cítím úlevu jako kdybych právě odmaturovala sama :-D A hlavně jsem ráda, že už ho mám konečně pro sebe.. :-) Ovšem jinak byl včerejšek fakt špatný.


Povedené dny můžu počítat nanovo. A nebudu se vymlouvat na nervy z maturujícího D., prostě jsem to pokazila.

Cestovní horečka

22. května 2012 v 7:55 | Lilly
Tak je to tady, dnes D. maturuje. A já jsem nervózní i za něho :-D Už když jsem včera mířila ve svém společenském oděvu do školy, měla jsem nervy jakobych šla sama znovu maturovat. Déja vu. Navíc jen opakování té cesty, kterou jsem osm let chodila každý den, mi způsobuje žaludeční vředy :-D Nicméně J. to zvládla nejlépe jak mohla, nikdo nevyletěl, nervy přešly... až do dneška :-D


Ráno jsem si zacvičila Six pack, umyla vlasy, hodila do sebe místo zdlouhavého teplého oběda jen bagetu se vším možným, a jela jsem.

Finally!!

21. května 2012 v 8:27 | Lilly
Konečně jsem se dočkala tohoto týdne! Dnes odpoledne se jdu podívat na maturující kamarády, zítra na svého drahého (a pak pravděpodobně zapíjet, i spinning jsem si zrušila :-) . Ve středu už ho budu mít pro sebe bez blbého učení.. :-) Ve čtvrtek cestovní horečka, balení, přežít dvě doučování, poslední spinning a v pátek ráno už hurá na vlak! Směr Praha, v sobotu Řím. Ale musím říct, že víc než na celý tenhle výlet se těším prostě na to, že už tohle maturitní šílenství skončí, budu moct být s D. a chodit na kafe s kamarádkami.. Prostě - konečně!


Brno a klokani

20. května 2012 v 9:33 | Lilly
Dobré ráno!
Tak jsem se dnes vzbudila ve čtvrt na 6 (chytře jsem si nezatáhla žaluzie), protože jsem nemohla znovu usnout, tak jsem pěkně nevyspaná vstala, umyla se a nasnídala... a v 6 jsem si vlezla zpátky do postele a tenokrát už znovu usnula :-D Teď jsem vzhůru doufám na dobro a konečně píšu :-D


Konečně zpátky z Brna. Nemohla jsem se dočkat až odhodím všechny věci, co jsem tam dva dny vláčela sebou, dá si sprchu ve vlastní koupelně, zalezu si do vlastní postele a podívám se na notebook na co chci bez obav, že mi někdo kouká přes rameno... Já fakt asi nejsem člověk do společnosti :-D

Not perfect

18. května 2012 v 7:35 | Lilly
Tak ještě rychle před Brnem. Po dokonalém týdnu je třeba vám ukázat, že i já jsem člověk :-D Včera jsem to úplně na jedničku nezvládla. Dopoledne jsem si dala Shred, který mi šel fakt blbě a už v půlce jsem silně zvažovala, jestli toho nenechat. Ale dokončila jsem ho. Už jsem po všech těch předchozích dnech cvičení byla prostě unavená, už to nešlo... Ale spinning jsem měla objednaný až na 7, dlouhá doba přede mnou. Odpoledne jsem se stavila na obvyklou aspoň-hodinu u D., pak jsem odučila jednu hodinu angličtiny a vrátila se zase domů. A tam - problém.


You can always do more

17. května 2012 v 8:52 | Lilly
Tak jsem to včera zvládla. Odpoledne Six pack, večer spinning. Umírala jsem už u Six packu, jak mě všechno bolelo z předchozích dnů:-D Ale zvládla jsem to. A spinning pak byl docela fajn :-) Až na to posilování ramen, které mám zničené ze Shredu, to bych fakt mít nemusela...:-D Mezi tím jsem měla asi dvě hodiny času, ve kterých jsem zvládla spořádat jednu a půl tmavé housky nejdřív s gervais a pak s milovaným máslem. Blbě mi na spinningu nebylo, a řekla bych, že mi to dost dodalo energii, takže jsem to asi potřebovala..:-)


To workout or not to workout, that is not a question

16. května 2012 v 8:22 | Lilly
Včerejší dilema se vyřešilo samo. Mamka mi přinesla hromadu práce (přepisuju pro ni něco - brigáda), a tak jsem si dala Shred, abych to po spinningu nepsala do půlnoci. Dopoledne samozřejmě Six pack :-) Už mi to šlo o něco líp! Ale na konci jsem stejně zase myslela, že umřu...:-D


Teď ale řeším další dilema.

I work out!

15. května 2012 v 8:52 | Lilly
A vy taky! :-D Hrozně si vážím toho, když mi napíšete, že vás inspiruju, nebo že vás můj blog motivuje k lepším výkonům. Jak už jsem říkala, proč šířit blbou náladu, když to jde naopak? :-)
I work out! Včera jsem si zopakovala tu šílenost - dopoledne Six pack, odpoledne 30 day shred. Shred celkem šel, i když jsem si na něj vzala těžší činky, takže to byla zase větší makačka. Ale Six pack.. v druhé půlce jsem se opravdu nenáviděla, že si něco takového dělám :-D No a dneska ráno už se na něj zase těším :-) Jediné dilema je: dát si večer Shred nebo jít na spinning? :-)


Work for it

14. května 2012 v 7:55 | Lilly
Dobré ráno dámy! :-)
Vzbudila jsem se v 6 a i tak mám energie na rozdávání. Děkuju za všechny milé komentáře k mé fotce. Je zvláštní, že jste mi chválily zrovna boky, což je část těla, kterou mám na sobě ráda asi nejméně :-) + břicho... Ale na tom se maká! Včera dopoledne jsem si dala znovu Jillian - Six pack a znovu jsem jsem po ní byla mokrá, jako bych zrovna vylezla z bazénu. Bolelo mě všechno... Ale nadšení dělá divy, a tak jsem odpoledne zkusila ještě 30 day shred - level 1. Sprcha nutná podruhé :-D Six pack mi dává zabrat víc, ale další levely asi budou horší, co?