Květen 2012

Motivated as hell

13. května 2012 v 7:59 | Lilly
(Dnes doopravdy) hezkou neděli! Závislost na tumblru pokračuje. Nakoplo mě to opravdu neuvěřitelným způsobem. Včera jsem byla skoro celý den doma, a vůbec jsem neměla potřebu pořád něco jíst, vůbec. Nádhera. Tady můžete sledovat už i můj tumblr :-) Takže jídlo - paráda. Už je to víc než týden, co jsem neměla žádnou sladkost (2 musli tyčinky nepočítám), ani trochu jsem se nepřejedla, a taky čím dál tím míň chodím něco ujídat. Mám vážně radost. Ze sebe, a tím i ze všeho kolem :-)


Konečně trochu akce

12. května 2012 v 9:24 | Lilly
Hezkou sobotu! No hezkou.. u nás je teda zatím dost škaredá :-) Zato včera bylo pěkné léto, a taky jsem toho konečně zase mohla využít. Ještě po Lysé a po všech cvičeních tohoto týdne mě pěkně bolely všechny možné i nemožné svaly, takže jsem si včera dala volno. Víceméně. Dopoledne jsem si zajela na kole pro další zdravý nákup, a po cestě zpátky s pěkně těžkým batohem jsem se zase docela zapotila. Dnes se modlím, ať prší aspoň až odpoledne, abych mohla na kole do posilovny :-) Tumblr mě nadále motivuje jako blázen, chci být lepší a nejlepší!


Tumblr addicted

11. května 2012 v 8:58 | Lilly
Můj včerejší den byl opět celkem stejný. Opakování, vypisování, odpoledne doučování, večer spinning. PLL dokoukané, tak si v mezičase čtu a stahuju prozměnu zbylé díly Gossip Girl, že jí dám taky ještě jednu šanci. Znechutila mě Blair :-D A taky jsem objevila novou závislost - tumblr. Půl včerejšího odpoledne jsem na něm projížděla blogy s jasnou tématikou :-) kterých je tam taky požehnaně. A krásných. Ráda si prohlížím hezké obrázky a fotky, a když mě ještě navíc nakopávají k lepším výkonům, co chtít víc?

Miluju ty motivační fotky...

Summer is coming

10. května 2012 v 8:29 | Lilly
Jsem moc ráda, že se vám můj včerejší motivační článek líbil. Já jsem se namotivovala a zvládla včerejší den přesně tak, jak jsem chtěla. Není čas ztrácet čas. Léto je skoro tady. A pro mě tak nějak začíná ještě dřív. Za dva týdny touto dobou si budu balit kufr do Říma :-) Dala jsem D. letenky k Vánocům a hotel k narozeninám, odjždíme hned, jak odmaturuje. Těším se nehorázně :-) Na cestování s ním, na Řím, na pár dní italského léta...


Těším se na léto už od konce toho loňského.

Say it out loud!

9. května 2012 v 8:04 | Lilly
Včera jsem se naštvala. Nepřejedla jsem se, nesežrala jsem D. belgickou čokoládu :-) Ale byla jsem většinu dne doma a taky jsem většinu dne myslela na to, co bych snědla. Po snídani Corny big, kterou jsem dostala ve fitku k permanentce (chuť), pak čtvrt bagety se sýrem (plán), čtvrt bagety s gervais (hlad), opravdu velká porce oběda, a jedla bych dál... Ale ne. Chci dát tělu to, co potřebuje, nic míň, ale taky nic víc. Chci se cítit dobře, chci tvarovat tělo a vypadat líp a líp. A proto:


Pretty little learning

8. května 2012 v 7:29 | Lilly
Přišel vám můj víkend jako z amerického filmu? Tak včera se život asi snažil, aby mi nebylo co závidět :-D Ne že bych se měla nějak špatně, ale byl to docela obyčejný, ne moc zábavný den :-) Otec si přehodil volno, takže byl doma, mamce v práci dělali novou elektřinu, takže byla taky doma. Moc lidí na moc malém prostoru! Většinou se tady moc nepotkáváme, a už vůbec ne všichni tři, takže - nezvyk. Neopakovat. Mamka je v pohodě, ale otec do všeho vnáší jakýsi neklid. A taky bordel...:-D


The kind of weekend I like

7. května 2012 v 8:50 | Lilly
Tak to meteorologům nevyšlo ani včera :-D Ovšem, po sobotě jsme měli tak dost, že jsme stejně zvolili mokrou variantu programu. Já jsem se jako obvykle vzbudila hrozně brzo a odjela jsem domů (spali jsme u D.), dala jsem si svoji milovanou jáhlovou kaši a sprchu, dopsala jsem práci do školy, kterou se musela do včerejška odevzdat, a dohnala jsem své seriálové zpozdění. Nesledujete někdo Game of Thrones? Pak, protože venku bylo pořád hezky, jsem si vzala šatičky, ďábelsky vysoké podpatky (koupené v únoru a zatím nenošené - nebyla příležitost), v 1 zase vyzvedla D. a vyrazili jsme do Karoliny na oběd.


Dobrovolné ničení

6. května 2012 v 8:33 | Lilly
Hezkou neděli!
Včera mělo pršet. Probudila jsem se do krásného dne se sluníčkem a čistou modrou oblohou. Původní plán byl kino, ale to se mi opravdu zdálo jako plýtvání příležitostí :-) Moji rodičové odjeli na chatu, takže mi zbyl volný byt a auto. Co s tím? D. bylo ráno opravdu nedobře, takže první návrh, lanové centrum, byl zavržen. Tak výlet. A když výlet, tak proč ne rovnou na Lysou? Dáme si jednodušší trasu... No jo, zase jsem za ten rok zapomněla, jak to vlastně nesnáším :-D


Deštíček

5. května 2012 v 9:44 | Lilly
Včera mi počasí dělalo naschvály. Pořád bylo sucho, až do chvíle, kdy jsem měla vyjít ven. Dvakrát :-D
Ale dobře, abych mu nekřivdila, aspoň dopoledne mě ušetřilo. Sice jsem měla obavy, že zmoknu, ale riskla jsem to, a aspoň na chvilku jsem vyrazila na kolo (jen tak odpočinkově :-) ) a taky do Tesca na nákup. Řeknu vám, jet s tím těžkým batohem na zádech není úplná pohodička. Doplnila jsem si všechny své zdravé dobroty a ještě jsem u pultu se sýry potkala spolužačku z gymplu. Studuje v Praze, neviděla jsem ji od Vánočního srazu, takže i těch pár vět, co jsme spolu stihly prohodit, potěšilo :-)


Jak to zase meteorologům nevyšlo

4. května 2012 v 8:15 | Lilly
Tak včerejší první škaredý den byl nakonec moc hezký :-D Svetr, deštník, ani punčocháče, které jsem sebou tahala, byly úplně zbytečné. Dneska touto dobou už u nás měly být téměř povodně a pořád sucho. Jen tak dál! :-D

Můj drahý úspěšně písemně odmaturoval. Tedy snad. Ale pocity má dobré, ani moc nenadával. Myslím, že je to v suchu. Tak už jen tu malou nedůležitou ústní část :-) A já se pomalu začínám učit na zkoušky.. Zatím dějiny médií, u kterých vytištěná četba a zároveň učební materiály zabraly celý balík papíru... No nevim :-D A ještě k tomu mi zkouška vyšla tak, že v pátek půjdu na D. maturiťák (to bude hodně velké), v sobotu v 11 pojedu na otočku do Brna a večer na maturiťák druhé třídy. V neděli umřu :-D Ale to je až na začátku června, takže ještě chvíli tady budu :-))