Červenec 2012

Nechci bydlet pod mostem

31. července 2012 v 16:21 | Lilly
Další den z poloviny strávený u realitních serverů, nabídek spolubydlení a podobně. Rozeslala jsem snad destíky mailů a neustále kontroluju mail, jestli už přišly nějaké odpovědi. Z té třetí možnosti, moc dobré než aby to byla pravda, se vyklubal podvodník. No berme to z té lepší stránky, jsem chytrá, že jsem mu nenaletěla :-D


What doesn't kill you makes you a fighter

30. července 2012 v 14:04 | Lilly
Snad máte příjemné nebo aspoň přijatelné pondělí :-) Já ho trávím umýváním vlasů, lakováním nehtů, pečením, cvičením a podobnými oddechovými aktivitami. Ale věřte mi, že bych mnohem radši chodila vydělávat... :-)
Každopádně, jako obvykle jsem se vzbudila ještě před sedmou - děs - a měla jsem tím pádem fakt hodně času. Asi hodinu jsem strávila svou "oblíbenou" každodenní kratochvílí, hledáním bytů, spolubydlení, čehokoliv díky čemu bychom nemuseli od září v Praze bydlet pod mostem. Pomalu už jsem propadala depresi, ale dneska konečně pokrok!


Get out of my head

29. července 2012 v 15:14 | Lilly
Co jsem nedodala k olympijské párty byl fakt, že spát jsem šla ve čtvrt na 2 a vzbudila se v 7. Samozřejmě, že i když jsem byla hrozně unavená, znovu jsem neusnula.. Díky tělo! Celou sobotu jsem byla jako přejetá parním válcem, všechno mě bolelo a vůbec jsem se cítila dost příšerně. Ještě dneska si připadám.. jako máslo namazané na moc velký krajíc chleba :-D (z čeho to sakra je?) Nicméně vyspala jsem se už aspoň líp (dýl).


Borůvkové americké lívance

29. července 2012 v 14:25 | Lilly

135 g hladké mouky
lžička prdopeč
1/2 lžičky soli
24 g cukru krystal (krupice)
-----------
130 ml mléka
1 vejce
2 lžíce rozpuštěného másla
-----------
Smícháme zvlášť suché a mokré, mokré přilijeme k suchým, vytvoříme těsto a necháme chvíli odstát. Pak děláme na rozpálené pánvi hromádky (pořádné!), posypeme borůvkami, a až je spodní strana úplně hotová, otočíme a už jen chviličku doděláme.

Doporučuju s borůvkovým tvarohem Milko :-) A zítra (pro mamku) zkusím s malinami a malinovým tvarohem..:-)


Hot hot hot

28. července 2012 v 16:09 | Lilly
Ještě jste se nerozpustily? Já teda skoro jo. Fuj, zlaté anglické počasí.. chci zpátky :-D
Včera jsme měli olympijskou párty. Alkohol, vodní dýmky, zahájení Olympiády. Dívaly jste se? Líbilo se? Mě hrozně, byla jsem k té televizi doslova přilepená :-) Ovšem nástup Čechů, to už je věc druhá. Gumáky vem čert, i když jak někdo trefně napsal v diskuzi na idnes, je to asi tak originální jako jít v gumácích do divadla. Ale ty legíny pod sukní. Podivné saka na suchý zip. Taštičky. Bože, anebo spíš Alpine Pro, za co??


Můj osobní highlight olympiády - královská rodina kam se podíváš :-) A zvlášť jako vždy dokonalá Kate.

I wanna stay up all night

27. července 2012 v 16:26 | Lilly
Titulek: pod tlakem Tumblru jsem začala poslouchat One Direction. Nelituju.

Skoro půlka prázdnin pryč! Za měsíc září, pak už za chvilku podzim, zima, Vánoce.. děsivé, že? :-D
Moje léto bylo zatím celkem v pohodě, i když nic legendárního. Touto dobou už jsem se pomalu viděla v Praze, bohužel byt stále nemáme a nadějně to taky moc nevypadá. Všechny jsou hnusné, drahé, hodinu od centra anebo nejlépe všechno dohromady. Prostě nechci bydlet v něčem, co mě už z fotky odpuzuje... jsou to tak velké nároky?
Můj drahoušek zase tvrdil, jak spolu budeme pořád a skutek utek. Poslední léto jsem takhle seděla celé dny doma, snažila se držet od ledničky, neodolávala, přejídala se a pak se utápěla ve výčitkách. Ne tak letos. Minimálně od příjezdu z Anglie jsem se nepřejedla. Neříkám, že jsem se občas nenacpala přes míru, ale žádné zatmění, žádný nálet na ledničku (a další a další a další...). To je měsíc. To je úspěch! :-)


Still here

18. července 2012 v 8:19 | Lilly
Lilly na to kašle. Toho jste si asi všimly :-D
Anglie byla dokonalá, fotky ještě uvidíte a vyprávění si přečtete, nebojte se, že bych vás ochudila :-) Mohla bych o tom mluvit pořád.. Prostě úžasné.
Pak jsem se vrátila, a od té doby pro samé obavy, abych se nenudila, nakonec málem nevím, kam dřív skočit :-D Prázdniny jak mají být, ne? Jsem ráda, že nesedím doma u blogu. Tak je to správně :-) Ale nebojte se, já zase začnu psát. Už mi to začíná víc a víc chybět.. Brzo mě tu zase máte :-)
Jinak neležím doma s čokoládou, sice teď zrovna vůbec nemám energii na cvičení dvakrát denně, ale jeden spinning, posilovnu či Jillian zvládám téměř každý den. Stejně téměř jsem si začala dopřávat každé dopoledne něco sladkého, a ejhle - zbytek dne už pak zvládám celkem bez problémů. Shrnuto, podtrženo, mám se celkem úspěšně :-) A vy snad taky!

Ještě trocha motivace: