Září 2012

Dead.

30. září 2012 v 15:34 | Lilly
Pátek a sobota v práci = týrání zaměstnanců. Dneska šel D. Mě se při představě dalšího dne (i když kratšího) chtělo plakat..:-D Pátek - státní svátek. Byli jsme tam s D. oba dva a nechodil nikdo. Absolutní nuda. V sobotu už jen já, ale moc to nepomohlo. Uklidili jsme co se dalo a stejně jsme už ve 12 neměli co dělat. V 1 jsem si dala oběd a asi za sto let byly teprve 3. Zkrátka totální krize.


Lazy autumn day

27. září 2012 v 20:05 | Lilly
Hello ladies!
Jak se vám daří ve škole? A co budete dělat zítra, když máte volno? Lilly bude od 9 zhruba do půlnoci v práci.. A v sobotu taky. Stavte se na cappucino! :-D


Heading home

7. září 2012 v 9:42 | Lilly
Budíček v 5:45, odchod z bytu z 6:45, o půl 8 vlak a už jsem na cestě do Ostravy.. :-) Po dvou dnech práce v kuse.. No žádná oddychovka to není. Nejhorší na tom asi je, že ráno vstáváte co nejpozději, takže si stihnete tak maximálně po cestě zajít pro pečivo na druhý den (protože po práci už je všude zavřeno) a večer příjdete domů a jdete co nejrychleji spát, abyste se aspoň trochu vyspali když musíte ráno zase vstávat. Život žádný. Když budu pracovat jen tak ty dva dny za týden, tak by to mělo jít, ale třeba pondělí až sobota jako dělá kuchař? Šílenost.


Working hard

4. září 2012 v 8:52 | Lilly
Tak se vám hlásím po prvním dnu v práci. Vyšlo to mě i D., dnes jedeme podepsat smlouvu a už máme vypsané směny na zbytek měsíce. Opravdu zírám, že to šlo takhle rychle.. Praha je vážně město mnoha možností :-) No a jak jsem slíbila, tak vám taky napíšu, o co jde.


Přestěhováno!

2. září 2012 v 22:12 | Lilly
Ano, zvládli jsme to! Děkuji všem za podporu, byl to náročný víkend, ale stálo to za to :-) V pátek jsme už všechno naložili do auta - vešlo se! a v sobotu bychom vyjeli už o půl 8... Kdyby můj drahoušek nezaspal :-D Takže jsem ho šla vzbudit, a vyjeli jsme nakonec v 8, taky dobré :-) Celou cestu do Prahy jsm řídila já, protože mamka měla před sebou cestu domů. Na dálnici díky bohu nebyly žádné převrácené kamiony a i s jednou zastávkou na kafe a celozrnnou ciabattu se sýrem to go jsme to až do bytu zvládli za 3 a půl hodiny. Lepší než jsem čekala :-)