Říjen 2012

Finally a nice day

31. října 2012 v 10:57 | Lilly
Dneska to vypadá na dobrý den! Probudila jsem se sice s bolestí hlavy a děsnou rýmou, ale zázvorový čaj to, zdá se, úspěšně vyřešil. Učila jsem se italské slovíčka, které mi šly nečekaně dobře do hlavy. Venku konečně! svítí sluníčko a vypadá to na opravdu pěkný den, a taky teplejší než poslední dobou. Před chvílí mi volal manažer, že nás chce v sobotu, a pak taky každou další co dva týdny (nic moc..), ale taky že bude dělat nějaké změny a možná by nás přece jen zase využil i přes týden. Tomu říkám dobrá zpráva! Nezbývá než doufat, že brzo zavolá s potvrzením. Beru cokoliv! :-)


Ještě nejsou Vánoce?

28. října 2012 v 11:58 | Lilly
Mé drahé, zdravím vás opět z cesty zpátky do Prahy :-)
S latté, celozrnným croissantem a neo anginem. Jen co jsem v Ostravě vystoupila z vlaku, začaly mě štípat oči a bolet v krku, což mě zatím nepřešlo :-/ Doufám, že zítra ráno nepoběžím ke školnímu doktorovi, antibiotika by mě faakt nepotěšily...Tak snad to nebude třeba.


I'm coming home

24. října 2012 v 10:11 | Lilly
Buongiorno milé dámy!
Máte prázdniny či co? Sakra to se máte! :-D Akorát to počasí nic moc. V bytě celé dny svítíme, protože jinak je tu jak v kobce, slunce už nevím jak vypadá, a pražský hrad je každé ráno míň a míň vidět. Chtělo by to vyrazit někam na hory, tam je prý pěkně. Tak co máte v plánu v tom volnu? :-)


Sunday on my mind

21. října 2012 v 9:04 | Lilly
Hezkou neděli! No, hezkou.. u nás je pěkně hnusně. Zrovna když jsem si na ráno nachystala šaty a boty na podpatku, jak typické :-D Včera jsem byla v práci, dnes volno. D. musí jít pomoct s nějakým přesouváním věcí, ale ukecala jsem mu to až na 1, takže dopoledne máme volné, a konečně můžeme na brunch! :-)

Oh Mary, why are u so pefect... Ještě pořád jste neviděly Downton Abbey? :-P

No party for me, thank you very much

18. října 2012 v 9:35 | Lilly
Mám velký bordel ve dnech. Jak mám školu jen pondělí a úterý, ve středu už mám sobotu a v pátek.. velký zmatek :-D Škola zatím dobrá, mám sehnané skoro všechny učebnice, referát jsem odreferovala a nikdo mi za něho neukousl hlavu, italština je stále skvělá, i když tak rychlá, že mi z toho jde trochu hlava kolem. Ma italiano mi molto piace!


Don't stress me, school!

15. října 2012 v 8:35 | Lilly
Hello ladies! To už je zase pondělí? A navíc půlka měsíce? Jak to, že to tak hrozně rychle utíká? Vážně se ani nenadějem, a budou Vánoce..:-D Doufám, že jste si hezky užily víkend a tento týden budete mít maximálně pohodový :-) Jak už víte, já jsem měla víkend pracovní. Sobotu jsme si s D. rozpůlili - já od 9 do 5, on pak až do konce (11-12). To bylo fajn. Uteklo mi to celkem rychle, doma jsem ještě stihla všechno, co jsem chtěla a potřebovala stihnout, odpočinula jsem si, a taky jsem se pořádně vyspala. Neděli jsem dělala celou sama, ale zase to bylo jen od 11 do 8, a to nebyla zase taková hrůza. Zkrátka a dobře, takhle by to šlo :-)We game on

12. října 2012 v 16:53 | Lilly
Hezký pátek slečny :-) Přečte si to vůbec někdo, nebo si budete všechny dneska užívat začátku víkendu? Jestli to druhé, dobře pro vás! Jestli to první, dobře pro mně :-P D. dnes musel nečekaně do práce, asi tam chudák bude pěkně dlouho, a tak je Lilly sama doma. Trochu smutné. Co se dá dělat. O víkendu tady pak zase naopak moc nepobudu.TV series and textbooks

10. října 2012 v 10:38 | Lilly
Druhý den školy za mnou! Vážně to bylo teprve včera? Tak zaprvé, italština byla úžasná. Miluju ty jejich přízvuky. Espresso! Tempo šílené a prý snad po druháku bychom měli být schopní vyjet na univerzitu do Itálie. Crazy :-D Ale skvělé. Už se těším, až si dneska budu opakovat :-) Ani to vstávání nezvykle na 8 nebylo tak hrozné, navíc zjevně stačí přijít až přesně v 8, takže příště posouvám budík.


Podzimní kratochvíle

8. října 2012 v 14:41 | Lilly
Hezký začátek týdne dámy! Nebo aspoň snesitelný.. nebo aspoň rychle ubíhající :-)) Podzim už je vážně tady. Ráno mrznu, odpoledne chodím v kabátu, a večer je nějak moc brzo tma. Nemám chuť na saláty, ale na teplou zeleninu a špenátovou polévku.. Přepadla mě šílená touha jít na jógu, na kterou kašlu už někdy od jara. Do kalendáře jsem si na tento vypsala několik hodin toho nejlepšího učitele v celé Praze (aspoň podle mně!), a co nejdřív na některou z nich vyrazím.


Feeling like fucking princess and dontknowhy

7. října 2012 v 7:25 | Lilly
Mé drahé! Doufám, že si skvěle užíváte víkend :-) Já tedy rozhodně ano. Nevím, jestli je to tou váhou, hezkým počasím, nebo počtem setkání s kamarády, které jsem za poslední dny v Ostravě absolvovala, ale je mi zkrátka skvěle. Včera jsem si vyrazila na onu zmiňovanou akci v oněch zmiňovaných šatech, kde kdo mě chválil, já sama jsem se chválila :-D a celé to bylo velice fajn. Včera ráno jsem jela za jednou kamarádkou, odpoledne přišla druhá za mnou, pak jsem šla k D. domů, kde jsem vypila půl láhve Bohemky s jeho maminkou, nechala jsem se vyzvednout tou moji a vyrazila s rodiči na večeři. Život v Praze + občasné cesty do Ostravy = řekla bych, stav blížící se dokonalosti.