Prosinec 2012

Happily home

22. prosince 2012 v 9:21 | Lilly
Hello girls!
Sorry for being a lousy blogger again. Ne, nevyjídám krabice s cukrovím v lehu u televize, ani tentokrát. Ale užívám si plnými doušky svého rakovinotvorného rodného města :-) A už jen dva dny do Vánoc!
To finish strong

13. prosince 2012 v 9:39 | Lilly
Všimly jste si na hlavní stránce toho, že pokud nebude konec světa, máme se těšit na nový blog.cz? Docela mě to děsí. Rozhodně víc než ta první možnost :-D Na konec světa to nevidím, Praha přestála sněhovou kalamitu, já jsem přežila první mrazy - nene, krize je zažehnána :-) A co je u mně nového? Ve volném čase převážně pročítám materiály ke zkouškám. Pomalu, v klidu, bez stresů. Abych pak nemusela rychle, ve stresu a s nervama v prčících po novém roce :-)


Running all alone

10. prosince 2012 v 8:46 | Lilly
A je tu zase pondělí! Většinou k němu mám podobně nadšený vztah, jako většina ostatních, dneska jsem ale ráda, že se zase o jeden den přiblížila cesta domů na Vánoce. Vidíte, že nekecám, jak moc se na to těším :-) A pokud to stihneme, pojedeme už (příští) úterý večer! Ale nepředbíhejme, nejdřív k neděli, kterou jsem si skvěle užila.


Higgledy piggledy

8. prosince 2012 v 18:52 | Lilly
Zpátky z Brna! Konečně jsem jela autobusem Student agency - po cestě tam ok, po cestě zpátky paráda - prázdno, dvojsedačka pro sebe, teploučko, výhled na zasněženou krajinu... A zpátky ještě skoro za světla. Horší venku, v pátek jsem vážně málem zmrzla. Musela jsem absolvoval aspoň chvíli na vánočních trzích, šly jsme hned po škole, nebyly jsme tam zas tak dlouho, a stejně mi prsty hrozily upadnutím a zima mi byla přímo děsná. Fuj! Mám dojem, že loni mi až tak hrozná zima nebyla, že by těch pár kilo vážně udělalo takový rozdíl? Tak co, tlustá nebo zmrzlá? :-D


Royal baby on its way

5. prosince 2012 v 18:10 | Lilly
Myslím, že nemusím říkat víc, už to udělaly všechny možné média :-) Kate je těhotná! A už se spekuluje o dvojčatech.. to by byla sranda :-D Už se těším, až v létě pojedu do Anglie a ve všech mých oblíbených britských časopisech s drbama se nebude řešit nic jiného. Miluju královskou rodinu :-) A kdo by nemiloval Kate.Fuck you illness

3. prosince 2012 v 16:14 | Lilly
Ostrava mě složila. Jak jsem říkala, nebylo mi dobře už po cestě tam. Večer mě klasicky začalo děsně bolet v krku a ráno se přidala rýma. Ale jinak mi bylo pořád fajn, skvěle jsem se zapotila u Tone it up Tuesdays, měla jsem plno energie. Ovšem ve vlaku mi začalo být divně, doma jsem se jen osprchovala a zalezla do postele a včera už to byla úplná bída. Většinu dne jsem proležela v posteli, chvílemi mi bylo docela dobře a chvílemi strašně. Totální zoufalství. Chtěla jsem jít na trhy, chtěla jsem jít běhat, chtěla jsem nakupovat poslední Vánoční dárky.. a nic. Když jsem byla malá, měla jsem z nemocí skoro radost - mohla jsem zůstat doma a to bylo vždycky nejlepší, ale teď s prvním zabolením v krku propadám zoufalství.