Home, cold home

27. listopadu 2013 v 12:21 | Lilly
Hezké úterý!
To koukáte jak často píšu :-P No když už jsem se do toho zase dala, tak ať to stojí za to :-) Je u vás bílo? V Praze není po sněhu zatím ani stopy, ale já už mířím na daleký východ, vstříc zasněženému domovu. V plánu mám práci na bakalářce (nutné), srazy s kamarády, výlet s mamkou a taky plno cvičení. V Praze do fitka téměř nechodím, jednak proto, že nemám čas, a než tady někam dojedu, dost to trvá, a navíc mě tady ty fitka vůbec neoslnily. Čekala jsem, jak tady vyzkouším plno nových cvičení, a nakonec nic z toho.To v Ostravě chodím do svého milovaného, rok staého, krásného a moderního fitka, které mám 15 minut pěšky od domu, a ještě tam někdy můžu jet autem. Nikdy si nenechám ujít spinning se svou nejoblíbenější trenérkou, vždycky si aspoň jednou zajdu do jejich ultramoderní posilovny, a dnes, jestli nebude mít vlak zpoždění, vyzkouším kruhový trénink. Jestli zpoždění mít bude, skončím později v posilovně :-)


Zítra se pak chystám do jiného fitka a na další nové cvičení. Jen jsem se ještě nerozhodla, jestli to bude Piloxing nebo AY Fly, co byste zkusily raději? Obojí vypadá zajímavě. No a nejvíc se těším na čtvrtek. To totiž vyrazím otestovat Pure v mé oblíbené Nové Karolině a hlavně, potkám se tam s vám všem známou FitnessGirl :-) V pátek si pak dám klasicky spinning a o víkendu to vidím na domácí HIIT a videa. A už se na to všechno těším :-)

Asi zvítězí zvědavost a AY Fly :-)

V neděli jsem byla na avizovaném brunchi. Nakonec jsem si skončila u onoho sendviče s kuřetem, špenátem a cheddarem, kterým by moc dobrý a zcela ideálně malý. Zbylí tři účastníci si dali přímo megaburgery. No a protože původní účel návštěvy tohoto zařízení byly waffle, museli jsme si je dát. Nejdřív jsme je měli mít s D. napůl, ale porce byla tak obrovská, že jsme je nakonec jedli všichni čtyři :-D Byly moc dobré, a já jsem nebyla ani přejezená, ani přeslazená. Takže úspěch :-)


Zbytek neděle jsem kromě nákupu opravdu strávila jen čtením, blogováním a odpočinkem. Jo a večer jsem si zacvičila, ovšem že :-) To včera už jsem byla aktivnější, mezi semináři jsem běžela do knihovny, kde jsem prošla tři knihy k bakalářce, napsala jsem si nějaké užitečné informace, objednala jsem si knížky další, a naplánovala jsem si studium na příští týden. Cvičit jsem chtěla taky, ale nakonec jsem si naordinovala den volna. 5 cvičení a 3 směny za týden je myslím dostatečná dávka pohybu, a svaly taky musí někdy odpočívat. No a i přes to volno mě dneska ráno všechno bolelo, asi ještě z neděle :-)

Miluju knihy a miluju knihovny :-)

Doma mám taky plány na vaření. Ve zdravé výživě si rozhodně ulovím další balení kukuřičkých těstovin, které jsem si tam koupila minule, a hrozně mi zachutnaly. Klidně bych je jedla jen tak :-) Taky si udělám pohanku, kterou jsem si koupila minulý týden a ještě jsem se k ní nedostala. A pak mi došlo, že poslední dobou vůbec nejím maso ani ryby. Ryby jsou drahé, tady je příčina jasná :-D Ale na to maso prostě nějak nemám chuť. Automaticky si vybírám jiné možnosti, a když zž už maso, tak kuřecí. Takže jestli půjdu s mamkou na oběd do restaurace, jdu na steak :-D Doma si udělám aspoň to kuře, a konečně zase jednou - lososa!

Skvělé kukuřičné těstoviny - s paprikami, pestem a mozzarellou

Můj sendvič a jeden megaburger :-)

A to hlavní, waffle!

Květáková pizza

A na závěr pro pobavení něco z knihovny - Ostrava v 19. století :-D

Sněží u vás? Mrznete? Radujete se?
A jak se jinak máte? :-)

P.S.: Publikováno o dost později z domova, protože blog se rozhodl nespolupracovat...
P.S.S.: A asi to vidíte až o den a půl později, protože blog nespolupracoval ani nadále :-/ Psáno v úterý.
 


Komentáře

1 www.lucy-dreamer.blogspot.cz www.lucy-dreamer.blogspot.cz | Web | 28. listopadu 2013 v 14:08 | Reagovat

Hřeším pomalu každým jídlem se mi zdá :D !
Taky se toho rozhodnutí bojím, ale zatím mam čas. Až na to přijde, budu snad připravená :)

2 www.lucy-dreamer.blogspot.cz www.lucy-dreamer.blogspot.cz | Web | 28. listopadu 2013 v 14:14 | Reagovat

Jinak ty wafle ! BOŽÍÍ :D

3 M. M. | 28. listopadu 2013 v 23:04 | Reagovat

jsem zvědavá, jak ti to s Mončou půjde a už se těším na článek .)

4 Rezzy Rezzy | Web | 29. listopadu 2013 v 17:33 | Reagovat

Novou Karolinu mám taky ráda, ale do toho Pure by mě nikdo nedostal :D Já jsem vlastně ještě ve fitku nebo v posilovně nikdy nebyla. V tom Pure bych se asi dost styděla :D
Můžu se zeptat, o čem píšeš bakalářku? Jen tak ze zvědavosti :)
Ach, to jídlo vypadá skvěle! :))

5 Bibi Bibi | Web | 29. listopadu 2013 v 18:45 | Reagovat

Sněžilo! Mrzne! Raduju se.. :D
No upřímně ten sendvič nevypadá nijak honosně, představovala sem si ho teda úplně jinak v porovnáním s tou restaurací :D Ale za to ty wafle! yummyyy ...
Nedávno sem otevřela článek nejkrásnější knihovny světa, to byla nádhera .. ve vedlejším městě máme taky krásnou, ale nějak se nemůžu donutit číst.. vždycky na to musím mít náladu a chuť ,. ani jedno se zatím nedostavilo, možná kdybych toho neměla tolik do školy, tak by to šlo ..
Být tebou jdu do AY fly , vypadá to zajímavě!
K tomu čaji - víc mi teda chutnalo to jablko, ta hruška mi přišla taková nevýrazná :D
A na Sám doma se rozhodně podívej, miluju to už od dětství :)

6 Netty Netty | Web | 3. prosince 2013 v 1:58 | Reagovat

U nás bílo není a (doufejme) ani nebude. :D :) Tím sendvičem jsi mi udělala chutě!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama