Prosinec 2013

Holly jolly Christmas

30. prosince 2013 v 8:36 | Lilly
Tak jak jste si je užily?! :-)
Já báječně. 10 krásných dní doma, celkem žádný stres, rodina, kamarádi, pohoda..:-) Napekly jsme s mamkou za tři dny víc cukroví, než jsme měly v plánu, mého milovaného krocana jsem dojídala ještě tři dny po 25., kdy jsme ho upekli k obědu. Téměř každý den padla jedna láhev šampaňského, viděla jsem plno pohádek a dalších hodnotných pořadů, poslouchala pořád dokola koledy, nejvíc času jsem trávila v obýváku u stromečku, a i když většinou s učením, bylo to super!


Já prostě miluju Vánoce :-) Zpátky do Prahy se mi opravdu moc nechtělo. Ale na druhou stranu.. kdybych nemusela do práce, s největší pravděpodobností bych skončila na chatě s mým drahým a 15 dalšími kamarády, kde se tři dny nebude dělat nic jiného než pít. Fuj, ne. To si to radši odmakám :-)


Wiped out

12. prosince 2013 v 21:28 | Lilly
Pěkný konec týdne mí milí čtenáři :-)
Chtěla jsem napsat dřív, ale fakt nebylo kdy. Minulý pátek jsem jela do Brna, dala jsem si kafe a pěkně od 8 ráno jsem se učila na zápočet z Evropského práva. Jediné co mi běželo hlavou (kromě institucí Evropské Unie) bylo: So it begins.. Zkouškové je tady!


Mám několik seznamů povinností, rozepisuju si co musím do kdy stihnout a pořád dokola to přepisuju. No prostě šílenství začalo.


Decembrrr

5. prosince 2013 v 13:03 | Lilly
Krásný začátek prosince!
Když nad tím přemýšlím, je to snad můj nejoblíbenější měsíc :-) Od začátku se těším na Vánoce, a ty vždycky přijdou ani se nenaděju. A hlavně ještě před nimi je tady plno příjemných věcí. První sníh. Vánoční trhy. Světýlka. Svařák. Nakupování dárků. Vánoční kafe. Horká čokoláda. Koledy. Čaj. Víc čaje. Mikuláš!


Máte rády prosinec? :-)